GULNAR MEDYA

Gülnar'ın İnternet Yayıncılığındaki Hür Sesi...

Üyelik Girişi
Site Haritası

Günün Ayeti

 "Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı."    

( BAKARA - 183)

Günün Sözü     

"‎Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur."Hz.Mevlana. 


 

İletişim


 GÜLNAR
Veli Şenzeybek
0535 862 33 29

(Mevsim Kundura)
(324) 751 71 37

Veli Şenzeybek
0531 259 00 27

 MERSİN

Ahmet Irmak

0533 447 91 43

 KONYA

Aytekin Şenzeybek

0532 551 21 20

gulnarmedya@hotmail.com

 


Aytekin ŞENZEYBEK

Aytekin ŞENZEYBEK
senzeybek4@hotmail.com
Bu Gün Gülnar İçin Bir Milattır...
21/09/2010

Başlıkta yer alan cümle Gülnar Kaymakamı Ömer Faruk Çelik’e aittir. Her ne kadar pek çok eleştiriye sebep olsa da (eleştirileri ziyaretçi defterimizde görebilirsiniz) “Gülnar Buluşması Üzüm ve Elma Festivali”nin son gününde söylendi bu söz. Peki, Sn. Çelik’e bu cümleyi söyleten saik nedir?

Sn. Çelik’in bu cümleyi sarf etmesinin sebebi İlçemizin ileri gelenlenlerinin Gülnar’ın geleceği ile ilgili önemli bir projede, bütün kısır çekişmeleri bir kenara bırakarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesidir. Bu proje temsilcimiz Mehmet Sani başta olmak üzere Belediye Meclis Üyelerimiz Mustafa Değirmenci ve Mehmet İcat’ın girişimleriyle başlatılan ve sitemizin de önemli bir katkıda bulunduğu “Gülnar’ı Kalkındırma Çalıştayları”dır.

Bildiğiniz gibi Mehmet Sani ve arkadaşlarının yaptığı ziyaretler sonucunda ilçemizde bulunan bütün Siyasi Partiler ve Sivil Toplum Kuruluşları bu projenin hayata geçirilmesi konusunda ittifak etmişlerdi. Kısa bir süre önce ilçemizde görevlendirilmesine rağmen projenin Gülnar’ın kalkınması için taşıdığı önemin farkına varan Sn. Çelik “Gülnar’ı Kalkındırma Çalıştayları”nın Gülnar Kaymakamlığı uhdesinde organize edilerek hayata geçirilmesine karar verdi. Bu kararını açıklamak ve daha da önemlisi proje üzerinde gerek ilçemizde ve gerekse Gülnar dışında yaşayıp ilçenin sorunları ile ilgilenen kişi ve kurumların temsilcilerinin desteğini almak gayesiyle festivalin son gününde bir toplantı düzenledi. Başta İlçe Kaymakamımız Sn. Ömer Faruk Çelik olmak üzere, Gülnarlı eski Milletvekilleri, Belediye Başkanı Sn. Ahmet Günel, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Kurum Amirleri, Gülnar’la ilgili kurulmuş olan dernek başkanları ve temsilcileri, İlçemizde faaliyet gösteren gazete ve site temsilcileri…. kısaca Gülnar’ın ve Gülnar halkının sorunlarını bilen, çözümü için çaba gösteren herkes vardı toplantıda.

Bu ümit verici toplantıda projenin hayata geçirilmesi hususunda katılımcıların fikirleri ve görüşleri alındı. Ve sonuçta Gülnar’ı Kalkındırma Prejesinin hayata geçirilmesinin, özellikle de Kaymakamlığımızın organizeyi üstlenmesinin iyi olacağı hususunda görüş birliğine varıldı bu önemli toplantıda. Birlik ve beraberliğimizi dost-düşman herkese göstermemiz için düzenlenen “Gülnar Buluşması Üzüm ve Elma Festivali”, farklı kulvarlarda ilçemizin kalkınması için çaba gösteren herkesin proje üzerinde ittifak etmesiyle asıl amacına ulaşmış oldu. 

Gülnar’ın sorunlarının çözümü hususunda elini taşın altına sokmaktan çekinmeyen Gülnar Kaymakamı Sn. Ömer Faruk Çelik’e bu toplantıyı düzenlemesi sebebiyle Samim-i kalp ile şükranlarımı sunarım. Yine siyasi ve düşünce farklılıklarını bir kenara bırakarak “Gülnar” ortak paydasında bir araya gelerek toplantıya katıla bütün katılımcılara minnetlerimi sunarım. Umarım bu tür birlik beraberliğimizi ilçemizin bütün sorunlarında ortaya koyar ve ilçemizi yaşanabilir bir kent kimliğine bürürüz.

Sn. Çelik’in de dediği gibi o toplantı Gülnar için bir milattır.

Saygılarımla….

 Paylaş | | Yorum Yaz
7744 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Yazar Hakkında Bilgiler... - 21/09/2010
Yazar Hakkında Bilgiler...
"Gülnar'ı Kalkındırma Çalıştayları" Projesinin Önemi ve İçeriği.... - 21/09/2010
"Gülnar'ı Kalkındırma Çalıştayları" Projesinin Önemi ve İçeriği....
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret217302
İlkelerimiz
İnternetten Haberler