GULNAR MEDYA

Gülnar'ın İnternet Yayıncılığındaki Hür Sesi...

Üyelik Girişi
Site Haritası

Günün Ayeti

 "Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı."    

( BAKARA - 183)

Günün Sözü     

"‎Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur."Hz.Mevlana. 


 

İletişim


 GÜLNAR
Veli Şenzeybek
0535 862 33 29

(Mevsim Kundura)
(324) 751 71 37

Veli Şenzeybek
0531 259 00 27

 MERSİN

Ahmet Irmak

0533 447 91 43

 KONYA

Aytekin Şenzeybek

0532 551 21 20

gulnarmedya@hotmail.com

 


AKP Genel Merkezi Tarafından Oluşturulan Komisyon Eski ve Yeni Partililerle Temayül Yoklaması Yaptı....

AKP Genel Merkezi tarafından 10.07.2010 tarihinde 9 İlçe başkanının istifaları alınmıştı. Yeni ilçe başkanlarının seçilmesi gayesiyle AKP Genel Merkezi tarafından oluşturulan komisyon ilçeleri dolaşarak, parti teşkilatlarında görev alan eski ve yeni partililerle seçilecek olan ilçe başkanları için temayül yoklamasına başladı. Bu gayeyle AKP Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, AKP Çorum Milletvekili Agâh Kafkas, AKP Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı’dan oluşan komisyon 14.07.2010 tarihinde ilçemize geldi.AKP Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt, yeni ilçe başkanının seçimiyle ilgili olarak partililerle yapacağı mülakattan önce yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın istek ve arzusundan dolayı siyasete girdim. Şimdi yeniden yapılanmak için geldik. Benim kriterlerim var. Öncelikle bizimle çalışacak olan arkadaşımız dürüst olacak. İkinci olarak becerikli olacak. Arkadaşım dürüst ama beceriksizse olmaz. Koyduğumuz kriterlerin üçüncüsü sosyal yönü güçlü olacak. Yani sosyal olacak, çevresine hitap edebilecek. Dördüncüsü bu işe zamanını verebilecek. İlçe yöneticisiyim diye programlara katılmayan, toplantılara katılmayan ve aidatları toplamayan kişiler bizimle çalışmasın. Kriterlerimizin sonuncusu ve en önemlisi ise devletle işi olan, ihaleye giren arkadaşlarımız yönetimde yer almasın. Bunun için bize müracaat etmesin.”

Salt’ın konuşmasından sonra görevli komisyon, Gülnar’da AKP’yi temsil eden eski ve yeni partililerle Gülnar’a atanacak yeni başkanın kim olması gerektiği hususunda tek tek görüştü. Patililerden alınan isimlerin Genel Merkeze iletileceği ve burada yapılan değerlendirmelerden sonra yeni AKP Gülnar İlçe Başkanının belirleneceği bildirildi.


 
 
 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1350 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret211454
İlkelerimiz
İnternetten Haberler