GULNAR MEDYA

Gülnar'ın İnternet Yayıncılığındaki Hür Sesi...

Üyelik Girişi
Site Haritası

Günün Ayeti

 "Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı."    

( BAKARA - 183)

Günün Sözü     

"‎Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur."Hz.Mevlana. 


 

İletişim


 GÜLNAR
Veli Şenzeybek
0535 862 33 29

(Mevsim Kundura)
(324) 751 71 37

Veli Şenzeybek
0531 259 00 27

 MERSİN

Ahmet Irmak

0533 447 91 43

 KONYA

Aytekin Şenzeybek

0532 551 21 20

gulnarmedya@hotmail.com

 


CHP Gülnar İlçe Başkanı Gürbüz'den Çarpıcı Açıklamalar

      CHP GÜLNAR İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI  

Sayın Gülnar Halkı!

Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Günel kurban bayramı tatili esnasında Mersin’den Gülnar istikametine gitmekte iken Anayalanı Dörtoluk mevkiinde, gece yaklaşık saat 22.00 ile 23.00 sıralarında bir trafik kazası geçirmiştir. Kazanın hafif hasarla atlatılarak can kaybının olmaması bizleri ve halkımızı sevindirmiştir. Bu vesileyle kendilerine CHP olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Bununla birlikte yukarıda açıklanan kaza ile ilgili olarak halkımızda ve bizde pek çok soru işaretli noktalar bulunmaktadır. Sayın başkandan şu hususlara açıklık getirmesini istiyoruz:

1- Sayın Başkan Ahmet GÜNEL kaza günü belediyemizin makam aracını resmi bir amaçla mı yoksa özel işlerini halletmek için mi kullanıyordu? Eğer makam aracını resmi bir maksatla kullanıyorsa belediye tarafından düzenlenmiş resmi bir görevlendirme yazısı var mı? Yine aracı neden makam şoförü değil de kendisi kullanıyordu? Yok eğer özel işlerini halletmek için kullanıyorsa bu durum Hz. Ömer adaletini dilinden düşürmeyen Sayın Başkan’ın bir çelişkisi değil mi? Aynı şekilde hukuken bir suç teşkil etmiyor mu?

2- Kazada hasar gören makam aracının zararı nasıl karşılanacak? Bu ücret belediyemizin bütçesinden mi yoksa başka bir şekilde mi temin edilecek?

4- Belediyeye ait diğer araçlar yalnızca resmi işlerde, resmi prosedüre uygun olarak mı kullanıyor? Yoksa özel işlerde de kullanılıyor mu?

5- Gülnar Belediyesi işçilerinin maaşlarını tam ödeyemezken Sayın Başkanın bu kadar lüks bir makam aracı kullanması ne kadar doğru? Yine bu durum Hz. Ömer’i dilinden düşürmeyen Sayın Günel için bir çelişki değil mi? Nitekim Hz. Ömer’in devlet işlerini sırça köşkler yerine oldukça sade bir mekanda hallettiğini bilmeyen yoktur.

Sayın Başkan’ın bu sorulara açıklık getirmesini Gülnar halkı adına talep ediyoruz.

                            CHP Gülnar İlçe Başkanı İlyas GÜRBÜZPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1098 kez okundu

Yorumlar

     11/12/2009 20:58

siyasi bir kanat tutmadan bu konunun üzerine gidilmesini istiyorum... halkımızın muzdarip olduğu bu konuyu dile getirdiğiniz için teşekkür ederim...
hüseyin özer

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret213354
İlkelerimiz
İnternetten Haberler