GULNAR MEDYA

Gülnar'ın İnternet Yayıncılığındaki Hür Sesi...

Üyelik Girişi
Site Haritası

Günün Ayeti

 "Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı."    

( BAKARA - 183)

Günün Sözü     

"‎Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur."Hz.Mevlana. 


 

İletişim


 GÜLNAR
Veli Şenzeybek
0535 862 33 29

(Mevsim Kundura)
(324) 751 71 37

Veli Şenzeybek
0531 259 00 27

 MERSİN

Ahmet Irmak

0533 447 91 43

 KONYA

Aytekin Şenzeybek

0532 551 21 20

gulnarmedya@hotmail.com

 


CHP Gülnar İlçe Başkanı Ümran Yaldız Oldu…

CHP Gülnar İlçe Başkanlığı görevine CHP Kadın Kolları Üyesi Ümran Yaldız atandı.

Gülnar CHP İlçe Başkanı Mustafa Su'nun rahatsızlığı nedeniyle görevinden istifa etmesinin ardından, yönetim kurulu kararı ile ilçe başkanlığı görevine evli ve 2 çocuk annesi Ümran Yaldız'ın getirildiği belirtildi.

Ümran Yaldız yaptığı açıklamada;"CHP ilçe teşkilatı olarak yapılacak olumlu çalışmalara destek olacağız, olumsuz bulduğumuz çalışmalara da muhalefet etme görevimizi yapacağız" dedi.

Yaldız ayrıca, Hakkari'nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde gerçekleşen hain saldırılarda şehit düşen askerlere Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabır diledi ve "Terör örgütlerini ve onları destekleyenleri kınıyoruz. Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun" diye konuştu.Yorum Yaz - Arşiv   992 kez okundu

Yorumlar

KUTLAMA     21/10/2011 09:45

Gülnar CHP İlçe Başkanlığı görevine getirilen sayın Ümran Yaldız hanımefendiyi kutluyoruz ve başarılar diliyoruz. Sanırım bir kadın başkan olarak Gülnar'ın kalkınması ve özellikle Gülnarlı kadınların bilinçlenmesi konusunda projeler geliştirecek ve/veya başkaları tarafından geliştirilen projelere destek vereceklerdir. Zira bu güne kadar diğer partilerle birlikte CHP ilçe Teşkilatı'nın da bu konularda '' çok pasif kalmıştır'' diye eleştirilmektedir. Saygılar Yahya BULUT Gülnar Kalkınma Ve Eğitim Derneği Genel Başkanı
yahya bulut

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret213354
İlkelerimiz
İnternetten Haberler