GULNAR MEDYA

Gülnar'ın İnternet Yayıncılığındaki Hür Sesi...

Üyelik Girişi
Site Haritası

Günün Ayeti

 "Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı."    

( BAKARA - 183)

Günün Sözü     

"‎Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur."Hz.Mevlana. 


 

İletişim


 GÜLNAR
Veli Şenzeybek
0535 862 33 29

(Mevsim Kundura)
(324) 751 71 37

Veli Şenzeybek
0531 259 00 27

 MERSİN

Ahmet Irmak

0533 447 91 43

 KONYA

Aytekin Şenzeybek

0532 551 21 20

gulnarmedya@hotmail.com

 


İmam Hatip Lisesi “Hayatın Rengi” Konulu Şiir Dinletisi İle Dinleyicilere Şiir Ziyafeti Çektiler…

Gülnar İmam Hatip Lisesi Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Ayşegül Ünlü ve öğrencilerin hazırlamış oldukları “Hayatın Rengi” konulu şiir dinletisini 26 Ocak 2011 Çarşamba günü İmam Hatip Lisesi salonunda gerçekleştirdi. Toplumsal mesaj veren şiirler bazen güldürdü, bazen ağlattı.

Programa İlçe Müftüsü Zekeriya Koçak, İlçe Tarım Müdürü İlhan Kartal, Okul Aile Birliği Başkanı Ali Gerleğiz, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gülnar İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Cingöz yaptığı açılış konuşmasında; Bu programı sene sonunda ilçemizde düzenlemeyi düşünüyorduk ancak Türk Dili Edebiyatı öğretmenimizin tayinin çıkması nedeniyle bugün icra ediyoruz. Hepiniz hoş geldiniz dedi.

Şiir dinletisinde öğrencilerin çeşitli şiirlerin okunmasıyla devam eden gecede, şiirleri dramatize ederek okuyan öğrenciler konuklardan büyük alkış aldı. Özellikle  “Anne Sen Neden Buradasın” şiirini okurken öğrencinin ağlaması salondaki dinleyicileri çok etkiledi ve duygu dolu anlar yaşattı. Ayrıca programın sonunda gölge oyunu ve karagöz gösterisine yer verildi.

Gülnar İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Cingöz şiir dinletisi sonrasında yaptığı konuşmada; geceyi hazırlayan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Çok güzel bir şiir dinletisi oldu. Kısa bir zamanda bu programı hazırlayan özveri ile çalışıp emek veren Ayşegül Ünlü hocamızı ve öğrencilerimizi kutluyorum. Bizim amacımız öğrencilerimize bilgi çağının gereklerine uygun kaliteli bir eğitim ortamı sunarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, iyi bir eğitimin yanında öğrencilerimizi sosyal ve kültürel açıdan donanımlı bireyler olarak yetiştirmektir. Okul olarak sosyal kültürel ve sportif faaliyetlere büyük önem veriyoruz dedi. Şiir dinlemeye gelen tüm veli ve şiir severlere de teşekkür etti. Gece sonunda şiir okuyan öğrencilere teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. Program sonunda öğrenciler gelen misafirlere şiir gecesini hatırlatacak küçük hediyeler verdiler.

Okul aile birliği olarak bu programı hazırlayan Ayşegül Ünlü hocaya küçük bir düğün hediyesi de verilmiştir.
Yorum Yaz - Arşiv   2806 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret211454
İlkelerimiz
İnternetten Haberler