GULNAR MEDYA

Gülnar'ın İnternet Yayıncılığındaki Hür Sesi...

Üyelik Girişi
Site Haritası

Günün Ayeti

 "Ey iman edenler! Allah’a karşı gelmekten sakınmanız için oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi, size de farz kılındı."    

( BAKARA - 183)

Günün Sözü     

"‎Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur."Hz.Mevlana. 


 

İletişim


 GÜLNAR
Veli Şenzeybek
0535 862 33 29

(Mevsim Kundura)
(324) 751 71 37

Veli Şenzeybek
0531 259 00 27

 MERSİN

Ahmet Irmak

0533 447 91 43

 KONYA

Aytekin Şenzeybek

0532 551 21 20

gulnarmedya@hotmail.com

 


İlkelerimiz...

Saygıdeğer Gulnarmedya.com Okurları…

Bizzat hayatın kendisinin belirli prensiplere dayandığına inanan bizler sitemizde yer alan bütün faaliyetlerin de bazı ilkeler çerçevesinde yürütülmesi gerektiği kanısındayız. Bu noktadan hareketle, sitemizin yayın hayatına başladığı tarihten itibaren içerisinde yer alan yazı, haber, yorum v.b. bütün faaliyetleri tespit ettiğimiz şu ilkeler etrafında şekillendireceğiz:

1- Tarafsızlık: Sitemizde yer alan bütün yazılar tarafsızlık ilkesini temel alacak; hiçbir şekilde yanlı haberlere yer verilmeyecektir. Aynı şekilde köşe yazarlarımızın da farklı görüşlere sahip, kariyer sahibi insanlardan oluşmasına özen gösterilecektir.

2- Gülnar Halkının Menfaatlerini Korumak: Sitemizdeki bütün faaliyetler Gülnar’ın ve Gülnar halkının menfaatlerini dile getirmek üzerine inşa edilecektir. Halkın menfaatine aykırı olan bütün faaliyetler yüksek sesle eleştirilecek, bu faaliyetleri yürütenler açık şekilde dillendirilecektir.

3- Gülnar’ın Tanıtımı: Sitemizde, ilçemizin gerek kültürel birikimlerinin ve gerekse turistik yönlerinin tanıtımına gayret sarf edilecektir.

4- Milli ve Manevi Duygulara Saygı: Sitemiz bütün yazı ve faaliyetlerinde milli ve manevi duygulara saygı gösterecek, bu duyguları incitecek haber ve yazılara yer vermeyecektir.

5- Gerçeklik: Sitemizde, gerek haberlerde ve gerekse köşe yazılarında dile getirilen bütün iddiaların gerçeklikleri yayınlanmadan önce dikkatlice incelenecek, doğruluklarının teyidine özen gösterilecektir.

6- Ahlaki kurallara uygunluk: Sitemizdeki faaliyetlerin ahlak kurallarına uygunluğu hassasiyetle denetlenecektir. Özellikle ziyaretçi defteri ve forumda küfürlü ve ahlaksız sözlerin sarf edilmesi engellenecektir.

7- Entelektüel Bakış Açısı: Sitemiz olaylara entelektüel bakış açısı ile yaklaşma gayretinde olacaktır. Bu ilkeden hareketle özellikle köşe yazarlarımızın belirli seviyede, kültürlü insanlardan oluşmasına özen gösterdik.

.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret218406
İlkelerimiz
İnternetten Haberler